Pagrindinis > Gerai Subalansuota, Tai Chi, Kardai Fu Jian Tai Ji Jiam Kinijos Kardai

Gerai Subalansuota, Tai Chi, Kardai Fu Jian Tai Ji Jiam Kinijos Kardai

€253.47

  • Modelio Numeris: TCJ14
  • Kovos Meno Stilius: Kung Fu
  • Prekės Pavadinimas: everythingwushu
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Aprašymas: peilis pagamintas iš rankomis nukaltas C2R13 nerūdijančiojo plieno, kurių lankstumas yra daug geriau, nei dauguma paprasto nerūdijančio plieno medžiagos.Svoris kardas leist. 550g-700g, geras svorio!Kad juodoji kardžuvė ir rankena pagaminti iš wenge/hualimu pridėti žalvario detalės dizaino bat ir Kinų simbolių(Fu), Kinijos kultūra, gpgb-tai Fu, kuris reiškia Laimę ir visi eina viskas gerai tavo gyvenime.Jos pilna-tang kardas.Pusiausvyros taško yra leist. 5cm iki apsaugas, gerai subalansuota!!!Tai yra vienas iš geriausių tai chi, kardai, galite rasti rinkoje, imtis greitai pirkti.Ašmenys yra lankstus ir bukas!!! (mes taip pat gali tinkinti standus ašmenys jei norite, galite susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos) Specifikacija: yra trijų dydžių, kad jums pasirinkti per savo aukštumas!Dydis 26-- ilgis ašmenys: 71cm Tinka aukštis 150-159cm ūgio

Dydis 28-- ilgis ašmenys: 77cm, Tinka aukštis 160-169cm ūgio

Dydis 30-- ilgis ašmenys: 82cm Tinka aukštis 170-179cm ūgio arba virš dovanos: 1x kardas maišelis, dovanų dėžutės ir kt.

Žymos: katana skėtis nekilnojamojo kardas, žirkliniai kardas, zoro katana kardas nekilnojamojo, jian kardą, kinijos katana kardai, kinija kardas, cosplay rapier, plieno kardas, kinijos jian, jian.

Panašūs produktai: