Pagrindinis > 10VNT Sandarinimo Alavo Mason Jar Apima Plačią Burną Išlaikyti Šviežią Konservų Dangtelis alavuotoji skarda Geležies Žiedas Apimti Padalinti Dangčio Stiklo Saugojimo Butelių

10VNT Sandarinimo Alavo Mason Jar Apima Plačią Burną Išlaikyti Šviežią Konservų Dangtelis alavuotoji skarda Geležies Žiedas Apimti Padalinti Dangčio Stiklo Saugojimo Butelių

€1.48

  • medžiaga: Metalo
  • Kilmės: KN(Kilmės)

aprašymas:

Medžiaga: iš skardos

Dydis: 70mm/87mm

Spalva: kaip parodyta paveikslėlyje

ypatybė:

1. Jūs gausite 10 komplektai, žiedai, kepurės ir paprastų kalibras, kurie yra pakankamai jums naudoti, pakeisti ir dalintis su savo šeima ar draugais; Pastaba: Stiklainius neįskaičiuotos.

2. Vidinio sandarinimo žiedo dangteliu daro dangtelis turi gerą sandarinimo veiklos, stiprus sandarinimo ir nėra nuotėkio, užtikrinti, kad ji tinka laikyti maisto produktai, grūdai, pagalbinių medžiagų ir gėrimai, šviežios nesirūpindami vandens nuotėkio arba maisto užteršimo.virtuvė.

3. Tinka sandariai indeliai, kuriuos galima laikyti prieskoniai, saldainiai, sausainiai, vaisiai, džemai, nealkoholinių gėrimų, arbatos ar kavos, varžtų ir kitų smulkių daiktų.

4. Mūsų bako žiedas gali būti naudojamas pakeisti tas surūdijęs dangteliai, ir gali būti naudojamas daug kartų, siekiant saugoti aplinką; po naudojimo, prašome varėna buteliuko žiedas su karštu vandeniu valyti geriau sveikatai apsaugoti jums ir jūsų šeimai.

5. Yra dviejų dydžių, kurie gali būti naudojami įvairioms stiklainius.Tai yra labai patogu nešiotis stiklainių, kai vyksta į darbą ar mokyklą.

Pakuotė:

10 konservų dangteliai

pastaba:

Gali būti keletas klaidų rankiniu būdu matuojamas dydis.Intervale ±1 cm, tikrąjį dydį, turėtų būti taikoma faktinė objektas.

Dėl skirtingo apšvietimo ir fotografavimo sąlygos, spalvos vaizdas gali skirtis nuo esamo gaminio.Prašome kreiptis į tikrasis produktas.

Žymos: konservų indelyje lifter, konservavimo dangteliai, konservavimas, saulės stiklainis dangteliai, vyras mason indai, uogienės stiklainio dangtelį, mason žiedas, Uogienės Stiklainis, profesinės konservų atsargas, mason jar.

Panašūs produktai: