Pagrindinis > Naujas eksporto E tipo-201-9 composite elektrodais, plastiko lukštais pH composite elektrodas vandens pH jutiklis

Naujas eksporto E tipo-201-9 composite elektrodais, plastiko lukštais pH composite elektrodas vandens pH jutiklis

€26.28

  • Ekrano Tipas: Skaitmeninis
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Su Apšvietimu, Ar Ne: No
  • Prekės Pavadinimas: MIRONG
  • Yra Protingas Prietaisas: No
  • Modelio Numeris: E-201-9

Straipsnio Nr.: 1100014

Apdailos ir statybos turiniu: pirkimų pagrindinės medžiagos

Elektrodų sudaro PH stiklo elektrodu ir lyginamasis elektrodas jungimo sudėtinio elektrodas kartu, tai yra jutiklis, naudojamas matuoti pH koncentracija H, vandeninis tirpalas (PH), plačiai naudojami įvairiose srityse nustatyti PH.Elektrodo jūs perkate yra tikslumo analizė bandymo jutiklis parengti, po išsamių bandymų prieš produktų, nepalikite gamykloje, kruopščiai vykdykite šiuos nurodymus, tokių kaip vartotojui, eksploatavimo ir techninės priežiūros, gali gauti geriausias bandymų poveikį ir prailginti tarnavimo elektrodai.

darbo aplinka

1. aplinkos temperatūra 5-40 laipsnių

2. santykinė drėgmė: mažiau nei 85%

Naudojimo, priežiūros ir atsargumo priemonės

1. prieš bandymą, nuimkite elektrodo apsaugos dangtelį (tirpalo yra 3MKCL, jei yra kristalų exudation, yra normalus reiškinys, neturi įtakos naudojant elektrodus)

2. stebėti, ar viduje jautrus lemputė yra pilna skysčio.Jei yra burbulas, elektrodo turėtų būti švelniai mesti žemyn (kaip termometras) pašalinti burbulus, jautrus lemputė, kitaip jis turės įtakos testo tikslumas

Žymos: bnc ph zondas, srauto tds, ph testas, ph matuoklis, eb jutiklis, ph, analoginis ph jutiklis, Jutiklis, ph jutiklis dirvožemio, jutiklis dirvožemio.

Panašūs produktai: