Pagrindinis > 14 Vamzdžiai, Pašiūrės, Pilka Vėjo Varpelių Kambarį Ornamentu Namų Dekoro Europos Stiliaus Balkonas Spalvinga Lauko Sodas

14 Vamzdžiai, Pašiūrės, Pilka Vėjo Varpelių Kambarį Ornamentu Namų Dekoro Europos Stiliaus Balkonas Spalvinga Lauko Sodas

€13.57

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • medžiaga: Lauko vėjo varpeliais, kartu su nuolat buko, 14 aliuminio vamzdis yra
  • Kartų: Puikiai tinka terasa, sodai, ir bet kur, kur jūs norite pridėti gražus man
  • Spalvinga Vaivorykštė Vėjo Varpeliais: Didelių vėjo varpelių yra suprojektuoti su 14 spalvinga sunku aliuminio vamzdis su
  • Naudojimas: Mums padėti sumažinti stresą, likti laimingi ir taikos, ir atsipalaiduoti, ir vėl
  • Geriausia Dovana: Gana vėjo varpeliais, yra ne tik kaip o papuošalai,bet taip pat geriausias man
  • Spalva: Spalvinga
  • Maloni Raminanti Melodija: 7 įvairaus ilgio varpeliais vamzdžiai gali sukurti aiškesni ir malonės garso
  • DYDIS: 13 x 13.5 x 14.5 x 15.5 x 17 x 18 x 19cm

Maloni Raminanti Melodija: 7 įvairaus ilgio varpeliais vamzdžiai gali sukurti daugiau, aišku, ir malonė, garso, nei mažas vėjo varpeliais.

Spalvinga Vaivorykštė Vėjo Varpeliais: Didelis vėjo varpelių yra suprojektuoti su 14 spalvinga sunku aliuminio vamzdis su 7 skirtingų spalvų kaip vaivorykštė vėjo varpeliais.

Medžiaga: Lauko vėjo varpeliais, kartu su nuolat buko, 14 aliuminio vamzdžių ir tvirtas string, užtikrina jų saugumą vėjo ir lietaus, be rūdžių ar išnyks.

Geriausia Dovana: gana vėjo varpeliais, yra ne tik kaip o papuošalai,bet taip pat geriausias atminimo dovana jūsų draugams ir šeimos nariams.

Kartų: Puikus terasa, sodai, ir bet kur, kur jūs norite pridėti gražių melodijų į savo aplinką.

Naudojimas: Padėkite mums stresą, liktų laimingi ir taikos, ir atsipalaiduoti, ir vėl mus su gamta.

Spalva: spalvinga

Medžiaga: buko mediena + aliuminio vamzdis

Dydis: bendras ilgis (apytiksliai): 73cm valdybos plotis (apytiksliai): 12cm vamzdžio ilgis (apytiksliai): 13 x 13,5 x 14,5 x 15.5 x 17 x 18 x 19cm

Pakuotės Turinys:

1 * vėjo varpelių

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos objektą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

Žymos: naujovė saulės vėjo varpeliais, tepalo filtro sriegis, aukšto slėgio pneumatinis vožtuvas, mobiliojo telefono selfi, saulės šviesa, vėjo varpeliais, amatų vėjo varpeliais, saulė glasis vėjo varpeliais, mobiliųjų atveju dzeno, modul sodo žibintas, ro vamzdis.

Panašūs produktai: