Pagrindinis > Visą ekraną, "Huawei" Y5 2 Y5-2 II REF: TXDT500QYPA-213 Balta

Visą ekraną, "Huawei" Y5 2 Y5-2 II REF: TXDT500QYPA-213 Balta

€29.48

  • Sertifikavimo: CE
  • Kilmės: ES(Kilmės)
  • LCD Kit: taip
  • Jutiklinio Ekrano Tipas: Capacitive Ekranas
  • Prekės Būklė: naujas

Pranešimas | Dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai montavimas:

Apie suderinamus ekranai, ryškumo nėra identiška originaliai.

Ekrano pasak gamintojo, gali būti mėlynos, gelsvos, rausvos arba baltos spalvos dažais.

Ji neduoda montavimo instrukcijos, kaip iš to išplaukia, kad tai yra straipsnis, už specializuotos parduotuvės.

Jei reikia, montavimo, mes teikiame montavimo rinkinys, klijais, taip pat.Jei ekranas yra pasirengimo taikyti klijų, skystis, klijai foto nebus pateikta, nes ji nėra būtina, ir jeigu jis yra taikomas, tai gali sukelti neteisingas surinkimas.

Siūlomos priemonės yra basicas, kai modelis gali prireikti specialių įrankių, kad į rinkinį neįeina.

STRAIPSNIS SILPNŲ : Mes rekomenduojame, kad šie būtų trapius daiktus, kurie turėtų būti elgiamasi atsargiai, redaguojant, jei ne, galų gale laužymas.Crystal yra labai silpnas, ir su paprastu spaudimo, jei jūs neturite eiti atidžiai, jūs galite sulaužyti.Jis pradeda būti sunku, kai jis montuojamas ir turi tvirtą pagrindą už jį.Dar, suderinamą ekranas visada bus labiau pažeidžiama, nei originalus.

STORIS : TFT ekranai, kuris yra nurodytas pavadinimas, visada yra storesnis ir mažesnės skiriamosios gebos, todėl būtina turėti techninių žinių už savo įdiegimo, kad ji nėra pakankamai kilimo, švarus ir įklijuoti.Jei jūs darote, yra kilimo valymas ir įklijuodami mūsų požiūriu-jūs nesate specialistas, kartais tarpininkas rėmas turėtų būti pašalintas, ir kt.Kad teisingai sumontuoti.

Mes ne pasiūlyti pamokos, ar surinkimo patarimai.Jei nesate tikri, kaip instaliuoti, galite pasinaudoti mūsų pick-up, remonto ir pristatymo paslauga.Jūs galite visada paklausti apie kainas, bet ir sąmatą, ji gali skirtis priklausomai tarp 30 ir 40 eurų.

Pasirengimo taikyti klijų gale ant rėmo ekranai

Nors klijai gali pasirodyti nuotrauka, iš anksto taikomos juosteles, tai labai priklauso nuo partijos.Nuotrauka yra bendro pobūdžio ir negali būti, kad klijų.

KRIAUKLE ŠVIESOS

Dėl palaikomos ekranai, heatsink nėra, nors foto rodo.Tai daro mygtukų kaista ne vienodai.

Slėgis taškų | Šešėliai

Jei po to, kai asamblėja, ekrane rodomas spaudimo taškus apibrėžiamas kaip pakeisti spalva, tai yra dėl prastos montavimas.Už nebuvo valomi tinkamai, ar yra varžtas, kuris daro spaudimą, arba išlenktas važiuoklės.Važiuoklės, būsto, kuris yra išlenktas, nors 1MM, už standžios stiklas yra pakankamai, kad sukurti slėgio tašką, kuris keičia spalvą į baltą foną, geltona, ir tada juodas, kai lcd nebeveikia.Nereikia painioti tai su dead pixel tai gamyklos defektas, kuris yra vos pastebimas ant balto fono.

IŠVAIZDA

Jie yra straipsnių skirta technines paslaugas, o ne atlikti specialų langelį pardavimas, tokių kaip kvepalai.Kai jis ateina į straipsnius, skirta technines paslaugas, jie nesiruošia atrodo taip pat kaip straipsnis, skirtas maistui, visuomenei.Nors jie, atrodo, būti naudojamos detras, kaip ekranas, kuris perneša kai kurie pylimai į nugarą, kai jis tinka ir gyvenamųjų, tai nereiškia, kad jie yra naudojami elementai.Jums nereikia mokėti dėmesį į dalis nematote viduje telefono.

Žymos: aliuminio, stiklo screen protector garbę, 9h hd grūdintas stiklas, filmas "vodafone" n8, 3d kino 8 plius, 10d stiklo, exunton, hardiz, pelicula zenfone 5, stiklo ir garbės 7c pro.

Panašūs produktai: