• ATNAUJINTA: 2021 sausio 22 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Sveikiname
2021 sausio 22 d.
Sveikiname Deividą Rūškį, rajoninėje chemijos olimpiadoje užėmusį I-ąją vietą.                            
Sausio 21-oji tarptautinė apsikabinimų diena. Apsikabinkite ne tik šiandiena, bet apkabinimų dieną švęskite kiekvieną dieną
Sausio 18 dieną gimnazijoje vyko Darbo tarybos rinkimai. Internetu vykdyto balsavimo metu, dvejiems metams, išrinkta nauja Darbo taryba...
Anglų kalbos pamokos visoms klasėms šiandien prasidėjo spengiančioje tyloje ir degančių žvakučių šviesoje, o ekrane - šiurpą keliantys  1991 m sausio 13-osios nakties vaizdai.
Laisvės gynėjų diena
2021 sausio 13 d.
Prieš 30 metų Sausio 13-osios naktį mūsų broliai ir seserys kovojo už Lietuvos laisvę. Visų širdys plakė vienu ritmu ir Laisvės troškimu. Šiandien mūsų gimnazijos bendruomenė  prisiminė tuos, kurie dėl mūsų visų Laisvės atidavė savo gyvybes.
Apgintai laisvei 30
2021 sausio 12 d.
Laisvės gynėjų dienos paminėjimui skirta virtuali 1-4 klasių mokinių piešinių paroda "Apgintai laisvei 30"
Kviečiame dalyvauti
2021 sausio 02 d.
Pagerbiant sausio 13-osios aukas ir visus, apgynusius laisvę, Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase skelbia konkursą „Laisvės karta sako Jiems AČIŪ“
Priešmokyklinio ugdymo mokiniai gruodžio mėnesį dalyvavo respublikiniuose virtualaus kūrybinių darbų projektuose „Iliustruoju eilėraštį“ ir „Mano rankelės kuria pasaką“.Vaikai iliustravo eil. „Ežys“ ir pasaką „Lapė ir sūris“. Mokiniams talkino logopedė Gitana Kaunienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Dalia Puidokaitienė. Pasidžiaukime Aisčio Vaitkūno, Danielės Kazlauskaitės, Deimantės Mičiulytės, Augusto Margevičiaus, Lukrecijos Kacvinkelytės ir Gabijos Brazaitytės darbeliais.
Svekinimas mokytojams
2020 gruodžio 24 d.
Etikos pamokas lankantys mokiniai sveikina visus gimnazijos mokytojus su šventėmis. Jeigu norite  siųsti sveikinimą toliau, spauskite raudoną pliusą.
Kalėdinis sveikinimas
2020 gruodžio 21 d.
Gerbiamieji,  šviesos ir vilties sparnai tegul apgaubia ramybe ir saugo nuo praėjusių metų negandų...
Sveikiname
2020 gruodžio 09 d.
Sveikiname 7 klasės mokinį Deividą Slavicką respublikiniame literatūrinių darbų konkurse „Sąžiningumo pamokos“ užėmusį III-ąją vietą.
Informacija
2020 gruodžio 08 d.
Nustačius darbuotojų užsikrėtimą COVID-19 ir padidėjus grėsmei mokinių ir mokytojų sveikatai, nuo gruodžio 09 d. priešmokyklinės grupės  ir 1-3 klasių mokiniams mokymasis vyks nuotoliniu būdu.
Vėl baigiasi metai. Šviesos laikas trumpėja ir žaisminga rudens spalvų paletė jau praeityje. Niūrių ir vėjuotų dienų apsupti mes ieškome šilumos ir jaukumo namuose. Ieškome ramybės, šviesos, saugumo. Pritemęs pasaulis laukia, kada iš aukštybių atsklis šviesa, nužengs į žemę.
Advento popietė
2020 lapkričio 27 d.
Jau šį sekmadienį prasidės adventas-ramybės ir susikaupimo metas. Apie tai, kaip advento laikotarpio papročius ir tradicijas puoselėjo mūsų senoliai, šiandien ketvirtos klasės mokiniams ir jų mokytojai Eglei Sinkevičienei pasakojo mokyklos bibliotekininkė Ina Stremaitienė.
Nuo lapkričio 30 d. iki gruodžio 18 d. priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniams mokymasis ir toliau vyks kasdieniu (kontaktiniu būdu), 5-8, I-IV klasių mokiniai tęs nuotolinį mokymąsi.
Lapkričio 25 d. ugdymo(si) būdo pasirinkimo klausimą svarstė gimnazijos taryba. Ji pasinaudojo apklausos rezultatais ir po diskusijų nutarė nerizikuoti mokinių ir mokytojų sveikata ir, jei nepasikeis aplinkybės, nuo lapkričio 30 d. iki gruodžio 18 d. tęsti nuotolinį 5-8, I-IV klasių ugdymą(si).
Tolerancijos diena
2020 lapkričio 16 d.
Lapkričio 16 - toji tarptautinė tolerancijos diena. Šiandien apie tai kalbėjomės su pradinių klasių mokiniais.  Diskutavom kam reikalinga tolerancija, ar viską reikia toleruoti ir kas nutiktų jei tolerancijos bebūtų.
Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ prašo 15 m. ir  vyresnių moksleivių sudalyvauti apklausoje, padėsiančioje  išsiaiškinti jaunų žmonių požiūrį į tam tikras pilietiškumo veiklas. Daugiau informacijos...
Kelionė į Skuodą
2020 spalio 23 d.
Trečiadienį Griškabūdžio gimnazijos geologų būrelio nariai ir 4 - 5 klasių mokiniai, lydimi mokytojų M.Senkienės, E.Sinkevičienės ir I.Ižganaitienės vyko į tolimiausią Lietuvos vietovę - Skuodo rajoną.
Teniso varžybos
2020 spalio 19 d.
Penktadienį Griškabūdžio gimnaziją aplankė sporto dvasia! Gimnazistai varžėsi mokinių tarybos surengtose teniso varžybose. Skambioms dainoms beaidint mokiniai varžėsi dvejose grupėse. Pirmieji žaidė 5-8 klasių mokiniai.  Jų tarpe neaplenkiamas buvo Matas Janušis, iškovojęs pirmąją vietą.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2021 vasarioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
1234567
 
 
 
 
 
 
 
       
891011121314
 
 
 
 
 
 
 
       
15161718192021
 
 
 
 
 
 
 
       
22232425262728
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg