• ATNAUJINTA: 2020 spalio 28 d.
Naujienos ir įvykiai
daugiau
Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ prašo 15 m. ir  vyresnių moksleivių sudalyvauti apklausoje, padėsiančioje  išsiaiškinti jaunų žmonių požiūrį į tam tikras pilietiškumo veiklas. Daugiau informacijos...
Kviečiame dalyvauti
2020 spalio 28 d.
Kviečiame dalyvauti konstitucijos egzamine 2020m. lapkričio 11 dieną nuo 09-13val. Daugiau informacijos ...
             Mokinių atostogų trukmė – spalio 26-30 d. Lapkričio 3 d. į gimnaziją grįš priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniai. Jie bus ugdomi kontaktiniu būdu.
Kelionė į Skuodą
2020 spalio 23 d.
Trečiadienį Griškabūdžio gimnazijos geologų būrelio nariai ir 4 - 5 klasių mokiniai, lydimi mokytojų M.Senkienės, E.Sinkevičienės ir I.Ižganaitienės vyko į tolimiausią Lietuvos vietovę - Skuodo rajoną.
Teniso varžybos
2020 spalio 19 d.
Penktadienį Griškabūdžio gimnaziją aplankė sporto dvasia! Gimnazistai varžėsi mokinių tarybos surengtose teniso varžybose. Skambioms dainoms beaidint mokiniai varžėsi dvejose grupėse. Pirmieji žaidė 5-8 klasių mokiniai.  Jų tarpe neaplenkiamas buvo Matas Janušis, iškovojęs pirmąją vietą.
Žvirgždaičių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai lankėsi Žvirgždaičių bibliotekoje. Netradicinėje aplinkoje vyko pamoka "Informacijos šaltiniai". Mokinius šiltai pasitiko bibliotekininkė Asta Baubonienė. Įdomus, informatyvus pasakojimas, linksmos, mąstymą žadinančios užduotys, prizai. Esame dėkingi bibliotekininkei.
Išvyka į Druskininkus
2020 spalio 16 d.
Lietingas spalio rytas nesugadino septintokų ir aštuntokų nuotaikos, nes laukė pilna įspūdžių kelionė į Druskininkus.
Išvyka į meno studiją
2020 spalio 15 d.
Spalio 15 dieną Griškabūdžio gimnazijos dvyliktokai kartu su anglų kalbos mokytoja A. Zymoniene aplankė meno studiją „Gyvenimo mokykla“.  Čia vyko anglų kalbos pamoka netradicinėje aplinkoje. Gimnazistus šiltai pasitiko pati studijos įkūrėja Eglė Tamulytė.
Spalio 14 dieną Griškabūdžio gimnazijos 4 klasės mokiniai ir jų mokytoja Eglė Sinkevičienė aplankė Kazlų Rūdos savivaldybėje esantį Būdos kaimą. Buvo priimti šviesiuose, svetinguose kultūros namuose. Aplankė čia esantį Būdos krašto muziejų, kuriame saugomi ne tik daiktai, bet ir jų istorijos. Susipažino su senaisiais amatais (audimu, verpimu), žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Vėliau buvo pavaišinti arbata ir ,,kropeliais“.
Sveikiname
2020 spalio 14 d.
Sveikiname merginų tinklinio komandą rajoninėse tinklinio varžybose užėmusią III vietą.
Viena iš įdomiausių literatūros pamokų gimnazijos IV –ams vyko netradicinėje edukacinėje erdvėje- rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino tėviškėje-muziejuje Pilotiškėse. Pamoką šį kartą vedė ne mokytoja L. Martūnienė, bet rašytojo brolio anūkas Gintautas Mykolaitis.
Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Netruko ateiti ir spalis. Pasipuošęs spalvotais lapais jis padovanojo kasmetinę šventę-Tarptautinę mokytojų dieną.  Šįkart gimnazijos mokytojus šventės rytą abiturientai pasitiko prie durų ir kiekvienam padovanojo originalią rudeninę puokštę.
Europos kalbų diena
2020 rugsėjo 28 d.
Rugsėjo 26 dieną devynioliktąjį kartą  minėjome Europos kalbų dieną. Šiai dienai paminėti II-os gimnazijos klasės mokiniai ir auklėtoja Jūratė kvietė į tai pažvelgti šių dienų aktualijomis. Buvo pasirinkta su COVID 19 susijusi tema. Kiekviena klasė gamino veidą dengiančias kaukes, kuriose atsispindėjo Europos valstybės vėliava ir tos šalies valstybine kalba išrašyti palinkėjimai, pamąstymai,  mintys, susiję su COVID 19 pandemija.
Konkursas „Temidė“
2020 rugsėjo 22 d.
Griškabūdžio gimnazijos komanda, kartu su mokytoja Virginija Puskunigiene rugsėjo 22d. vyko į II-ąjį konkurso „Temidė“ etapą, kuris vyko Marijampolėje.
Kalbos diena
2020 rugsėjo 21 d.
Šeštadienį, rugsėjo 12 dieną, Kudirkos Naumiestyje vyko 48 Kalbos diena, skirta J. Jablonskio 160-osioms gimimo metinėms paminėti. Į šį renginį vyko ir mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai, kuriuos lydėjo lietuvių kalbos mokytoja Lina Martūnienė.
Sveikiname
2020 rugsėjo 14 d.
​Šakių rajono savivaldybės taryba rugsėjo 11 d. premijomis apdovanojo 100 balų iš egzaminų gavusius rajono abiturientus ir jų mokytojus.
Sveikiname
2020 rugsėjo 14 d.
Sveikiname naujai išrinktą Griškabūdžio gimnazijos mokinių tarybos pirmininką Luką Tamulį.
Poezijos pamoka
2020 rugsėjo 14 d.
Kur saulėtą rudens dieną galėtų geriausiai skambėti poezija? Žinoma, prie paminklo dviem griškabūdiečiams poetams Albinui Bernotui ir Arvydui Galginui.
​Mokyklose patartina pirmenybę teikti tam, kad būtų sudarytos sąlygos nusiplauti rankas vandeniu su muilu, o ne jas dezinfekuoti. Rankų dezinfekcija yra pagalbinė infekcijų, įskaitant COVID-19, prevencijos priemonė. Tik rankų dezinfekcija, jei netaikomos visos kitos prevencijos priemonės, yra visiškai neefektyvi.
Programa NEMOKAMA, darau tai nesavanaudiškais tikslais, pats programą išplatinti neturiu jokių galimybių. Todėl kreipiuosi į Jus su prašymu išplatinti šią nuorodą tarp mokyklų, muzikos mokytojų, ar asmenų, kurie užsiima užklasine veikla.
Įvykių kalendorius
Arrow_back2020 lapkričioArrow
PirAntTreKetPenŠešSek
       
2627282930311
 
 
 
 
 
 
 
       
2345678
 
 
 
 
 
 
 
       
9101112131415
 
 
 
 
 
 
 
       
16171819202122
 
 
 
 
 
 
 
       
23242526272829
 
 
 
 
 
 
 
       
30123456
 
 
 
 
 
 
 
Atsitiktinė nuotrauka


http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4216_rodykl%C4%97.png
„Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka“

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4251_unnamed.png

http://www.griskabudziovidurine.lt/uploads/4252_unnamed.jpg