• ATNAUJINTA: 2020 vasario 25 d.
Naujienos
Kūrybinių žaidimų popietė „Trumpi žaidimai“


Šią savaitę „Smalsučių“ grupės vaikučiai linksmai ir kūrybingai dalyvavo kūrybinių žaidimų popietėje „Trumpi žaidimai“. Ryto rate plojo ritmą „Ritmas kitaip“, dėliojo seką, eksperimentavo su vandeniu ir spalvomis, dalyvavo lenktynėse „Apsirenk“, gamino pelytes. Žaidimai labai patiko ir paliko daug įspūdžių.
Žaidimų aikštelės atidarymas„Smalsučių“ grupės vaikai jau gali smagiai laiką leisti žaidimų aikštelėje, o tėveliai ir seneliai bendrauti tarpusavyje. Vaikučiai pasižadėjo saugoti ir globoti savo žaidimų aikštelę. Linksmai šoko ir dainavo, leido muilo burbulus. Ačiū Paluobių kaimo bendruomenei „Pagirys“.

„Smalsučiai“ ir „Žaidimų laukas“

Rugsėjo 9-20 d. Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro skyriaus „Smalsučių“ grupės vaikai dalyvavo kūrybiniame-meniniame projekte „Žaidimų laukas“ ir kūrybiškai bei žaismingai praleido laiką lauke. Projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir ugdyti kūrybinius gebėjimus, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.

Darželio kieme kūrėme linksmą Rudenėlio veidą iš gamtinės medžiagos. Žolėmis ir gėlėmis puošėme popierinius lapus. Guašu piešėme ant plėvelės ir sukūrėme kūrybinį darbą „Ruduo ant tvorelės“. Piešėme spalvotas boružėles ir darėme akmenų takelį. Daug džiaugsmo suteikė keksiukų kepimas iš smėlio ir jų dekoravimas rudenio gėrybėmis. O padirbėjus smagu ir pažaisti: „gaudėme“ vėją polietileniniuose maišeliuose, žaidėme judriuosius žaidimus.