• ATNAUJINTA: 2020 spalio 28 d.
Rugsėjo 1-osios šventė
2020 rugsėjo 02 d.


Tyliai girdisi varinio varpo aidas.  Jis artėja, artėja, artėja...Takas užsipildo iškilmingos eisenos dalyviais. Visų susirinkusiųjų dėmesys nukrypsta į juos. Žalių bei geltonų kaspinų jungtimi vienas kitą padrąsindami taku žengia gausus būrys pirmokėlių su mokytoja Egle bei veidus apsauginėmis kaukėmis dengiantys, vienuoliktos abiturientų laidos auklėtiniai ir klasės vadovas Romanas.

Nuvilnyja aplodismentų banga...

Vasara praėjo... Dar viena...

Vasara – kvepianti pievų  gaiva

Vasara – atlapos durys į juodai nusirpusių vyšnių sodą,

Į šviečiantį jazminų vakarą,

Šiemet ji kitokia, ji ypatinga, ji netradicinė...

  Sveiki, visi, sugrįžę iš vasaros, sugrįžę iš pajūrio vėjų, iš gėlėtų pievų, iš ošiančių pušynų. Sveiki sugrįžę ir vėl tuo pačiu, jau puikiai visiems pažįstamu keliu, susirinkę prie Griškabūdžio gimnazijos slenksčio. Taip, po ilgų nesimatymo mėnesių, gimnazijos mokiniai, mokytojai ir tėveliai, sveikino vienas kitą, saulėtą ir gražų Rugsėjo pirmosios rytą.

Gimnazijos mokinių tarybos pirmininkės Ievos Vaivadaitės rankų keliamos Lietuvos valstybės vėliavos plazdėjime, paskelbti  mokslo metų pradžią ir pasveikinti visą gimnazijos bendruomenę su mokslo metų pradžia,   prie mikrofono stojo  gimnazijos direktorius  Arūnas Šalnaitis.

Gimnazijos bendruomenė džiaugėsi šventės svečių gretose matydami Griškabūdžio parapijos Kleboną Vytautą Mazirską, kuriam dėkojo  už sekmadieninę  šventų Mišių auką, paaukotą    gimnazijos bendruomenės narius bei ištartus pamokančius sveikinimo žodžius.

Šventėje netrūko dovanų, sveikinimų, palinkėjimų, kylančių į dangų balionų,  šypsenų, juoko, dainų ir džiugesio.

Dar kartą visus sveikiname su Mokslo metų pradžia ir linkime prasmingų darbų,  naujų siekių, ieškojimų, atradimų. Linkime augti ir šviesti

Sėkmės PAŽINIMO KELYJE.


Dar keletas nuotraukų čia...