• ATNAUJINTA: 2020 balandžio 09 d.
Naujienos ir įvykiai
ĮSAKYMAS DĖL ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO 2019 M. RUGPJŪČIO 29 D. ĮSAKYMO NR. V-960 „DĖL 2019–2020 MOKSLO METŲ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO...
Dėmesio
2020 balandžio 03 d.
Praėjo neeilinių iššūkių kupina savaitė. Neabejojame, kad buvo visko: ir nerimo, ir įtampos ar net susierzinimo, tačiau visi parodėte daug kantrybės, atsakingumo ir supratimo, kad problemų išvengti neįmanoma. Dėkojame Jums už tai ir kviečiame ir toliau bendrauti, bendradarbiauti, nes tik visi kartu galime pasiekti gerų sklandaus ir organizuoto darbo rezultatų.
Nuotolinio ugdymo taisyklės, nuotolinis mokymas (el. dienynas mokiniams ir mokytojams), nuotolinio mokymo įrankių vadovas (el.dienynas), kuriuos rasite čia...
Technologijų naudojimo klausimais konsultuoja gimnazijos IKT koordinatorė Neringa  Stravinskienė, biologijos mokytoja metodininkė (el. paštas nstravinskiene@gmail.com).
MOKSLEIVIŲ, JŲ TĖVŲ IR MOKYTOJŲ DĖMESIUI !  Esant šiai krizinei situacinei valstybėje, mokymasis iš namų, naudojant technologijas, tapo iššūkiu mokytojams, mokiniams ir jų tėvams. Prie to turėsime visi prisitaikyti. Atsiranda asmenų, kurie nuotolines pamokas bando apsunkinti ar net sutrukdyti. Jau buvo atvejų, kai mokiniai perduoda savo prisijungimo duomenis ar persiunčia "online" pamokų nuorodas pašaliniams asmenims, kurie  trukdo pamokas, tyčiojasi, vartoja necenzūrinius žodžius ar siuntinėja įvairius nepadorius vaizdelius. Atkreipiame dėmesį, kad už virtualioje erdvėje atliktus neteisėtus veiksmus taip pat numatyta atsakomybė. Neteisėtas prisijungimas prie informacinės sistemos ar neteisėtas elektroninių duomenų perėmimas ir panaudojimas  užtraukia baudžiamąją atsakomybę ( LR BK 198 ir 1981 str.). Už pamokų trukdymą, tyčiojimąsi, necenzūrinių žodžių vartojimą moksleiviai gali būti patraukti administracinėn atsakomybėn pagal LR ANK 481 str. Jei asmuo yra jaunesnis kaip 16 metų, atsakomybėn traukiami jo tėvai (LR ANK 73 str.).
Dėmesio mokiniai!
2020 kovo 29 d.
Jeigu mokytojai iš anksto nenurodė kitaip, pamokos pradžioje pirmiausiai junkitės prie dienyno. Jeigu dėl kokių nors priežasčių nepavyks iš karto to padaryti, nenusiminkite, bandykite iš naujo. Gali būti, kad dėl techninių priežasčių pirmomis dienomis internetas veiks blogai, su pertrūkiais, tuomet su mokytojais bendraukite paprastesniais būdais: skambučiais, žinutėmis.                       Sėkmės mokantis!
Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso toliau...
Sveikiname
2020 kovo 18 d.
Kovo 7 d. vykusioje Nacionalinėje viktorinoje dalyvavo ir du mūsų gimnazijos mokytojai: Jolanta Laurinaitienė ir Alvydas Grinkevičius. Mokytoja Jolanta Šakių rajone užėmė III vietą. Sveikiname !!!
SVARBU
2020 kovo 17 d.
Nuo kovo 16 dienos gimnazija veikia karantino sąlygomis, darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Kontaktinis telefonas 8 687 39567. 
Penki I - III klasių moksleiviai kovo 10d. lydimi istorijos ir pilietiškumo mokytojos Virginijos Puskunigienės vyko į Šakių rajono policijos komisariatą, kur dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė“ ir tapo I-ojo etapo nugalėtojais.